Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Únorové dvojice vyhráli Martin a Markéta Gabrhelovi

« zpět na seznam

17.2.2020

Únorové dvojice vyhráli Martin a Markéta Gabrhelovi

Ani v únoru jste si na centru Xbowling Tišnov nenechali ujít možnost zúčastnit se turnaje smíšených párů. Únorového turnaje se zúčastnilo 15 párů. Z těchto dvojic někteří favorité vyloženě vyhořeli, někteří pro změnu zase potvrdili parádní sehranost, a někteří hráči vyměnili svoje hráče za nové. Ať tak, či tak, nejlépe zvládli únorový turnaj Martin a Markéta Gabrhelovi, kteří v turnaji zvítězili. Gratulujeme.

Tišnovské dvojice jsou trochu netradiční v pojetí hry, kdy v kvalifikaci hrají hráči krom klasického způsobu i tzv. „baker stylem“, tedy střídají se ve hře po odehraném framu. Takto odehrají první dvě hry, kdy první hru začíná muž a druhou hru začíná zase žena. Poté odehrají každý svoji hru, a z těchto celkových čtyř her se jim ještě spočítá a přičte průměr, takže týmy zapisují celkové pět her.

Kvalifikaci nejlépe zvládly dvojice ve složení Gabrhel - Gabrhelová a Filka - Janečková. Tyto dvě dvojice tak měly jasnou účast ve finále. Samozřejmě myslíme i na dvojice, kterým štěstěna úplně nepřála, a zrovna to nepadalo. Cenu útěchy si tak odnesla dvojice Zeman D.Koláčková, která se umístila na 15. místě. Malou cenu jsme také předali Pavlovi a Janě Petrákovým, kteří se umístili na devátém místě a byli tak první nepostupující do semifinále. Po kvalifikaci jsme také losovali volný vstup na další turnaj, který tentokrát připadl dvojici KrčmaZvěřinová. Tato favorizovaná dvojice tentokrát vypadla už v kvalifikaci, a tak věříme, že příště si zase spraví chuť. Gratulujeme.

Semifinále bylo odehráno tak, že každý hráč dvojice hrál dvě hry sám za sebe. Jednoduché. Tentokrát nás opustily další dvě dvojice, a to manželé Valder a manželé Šimečkovi, kteří tak skončili na osmém a sedmém místě.

Finále tak odehrálo šest dvojic, které hráli jednu hru „bakerem“ a jednu hru každý sám za sebe. Celkem tedy tři výsledky do konečného součtu.

Třetí místo obsadila dvojice ve složení KolaříkVrtěnová (502 b.). O dva body více zahrála dvojice FilkaJanečková (504 b.). Vítěznou dvojicí se stala dvojice ve složená Martin Gabrhel a Markéta Gabrhelová. Tato dvojice tak zaslouženě pověsila na krk zlaté medaile. Gratulujeme!

Únorové dvojice jsou za námi. Březnový turnaj je vypsaný na 12. března a přihlásit se můžete ZDE. Je to také poslední turnaj této série, takže po odehrání turnaje oceníme i nejlepší dvojice s největším počtem bodů v žebříčku!

Budeme se na Vás těšit.


Váš Xbowling Team – bowling Tišnov