Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

V osmé lize mají společné foto Pivní sláma a Moraváci

« zpět na seznam

5.7.2020

V osmé lize mají společné foto Pivní sláma a Moraváci

8. ABL Tišnov odehrála své čtvrté kolo, a první polovina prodloužené jarní části ABL je tak definitivně minulostí v celém Tišnově. A protože 8. liga umí věci hezky dramatizovat, tak tomu odpovídá i stav celkové tabulky, která, ačkoliv ke změně pořadí týmů nedošlo, tak zamíchala bodovým stavem na tolik, že v pátém kole se budou dít věci! Vítězem kola se na základě shodného bodového zisku staly týmy Pivní sláma a Moraváci.

Tabulce vévodí tým Moraváci (72 b.). Druhé místo patří týmu Puzzle (62 b.), který ale dotahuje tým ze třetího místa, a to tým T.O. Bílý lev (59,5 b.). Čtvrté místo patří Pivní slámě (54,5 b.). Pokud tento tým udrží tempo, rozhodně ještě může promluvit do situace na bedně. Na pátém místě jsou Kočičí jazýčky (27 b.). Značnou bodovou ztrátu ale stáhla Alfasquadra (27 b.), takže o umístění na těchto dvou pozicích budou ještě boje!

Hráčem kola byl Jarda Pařízek (Pivní sláma), který pořídil novou bowlingovou kouli a i tentokrát měl závratný průměr 182,40 a nejvyšší nához 201, a také se stal nejužitečnějším hráčem kola, když získal jako jediný všech 5 bodů. Nejlepší hráčkou byla Jitka Girszewska (Puzzle) s průměrem 132,40. Týmem kola pak byla Pivní sláma, která zahrála průměr 465,80 a nához 512. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Čtvrté kolo 8. ABL Tišnov je za námi. Páté kolo je naplánováno na 22. července a my se na Vás budeme těšit.

S dovolením si Vás dovolíme ještě pozvat na jeden z našich turnajů. V prvé řadě je to netradiční LOW-GAME, který je obdobou vánočního Štěpánského turnaje. Účelem turnaje je zahrát co nejmenší nához, takže ideální turnaj pro všechny, kteří ještě nikdy nehráli žádný turnaj jednotlivců. Vzhledem k obdobě vánočního turnaje, tak vánoční atmosféru zkusíme připodobnit a budeme nadělovat dárky! Ve hře je bowlingová koule, permice na bowling a hodiny s trenérem ZDARMA! Ceny se budou losovat, takže se stačí jen přihlásit ZDE.

Druhým turnajem je obdoba klasické ABL, ale jedná se o Letní Tišnovskou Devítkovou Ligu 2020. Hraje se klasickým způsobem jako ABL, ale pokud hodíte 9 kuželek, zapisuje se vám STRIKE! Takže čísla mají najednou vyšší všechny týmy! Výhodou turnaje je, že nemusíte hrát v čistě ABL složení, ale můžete poskládat týmy dle představ a potřeb a sympatií. Není tedy vázáno na týmovou příslušnost v ABL! Přihlásit se můžete ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov