Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

V Tišnově bylo dohráno 2. kolo ŠBL

« zpět na seznam

26.2.2020

V Tišnově bylo dohráno 2. kolo ŠBL

Školní Bowlingová Liga, která se nese letos v duchu hesla "Bowling patří na Olympiádu", nabrala mezi dětmi velké popularity, a tak se nám centrum několikrát do měsíce naplní školáky, kteří u nás zažívají a vytváří sportovní bowlingovou atmosféru dětských turnajů. Hráči z pěti škol vytvořili svoje bowlingové týmy, a tak mezi sebou soupeří o vítězství jednotlivých skupin, ale i jednotlivých hracích dní. V krátkém reportu Vám přinášíme informace o tom, jak dopadlo druhé kolo v našich 5 soutěžích.

Skupina A je utvořena žáky MŠ a ZŠ Předklášteří. Tato škola má u složené dvě skupiny, a tak se k bowlingu dostane opravdu hodně dětí. Vítězem druhého kola skupiny A se stal tým Legendární Draci. Hráčem kola byl Radim Havlík, který se postaral i o nejvyšší nához kola. Adélka Janouchová pak byla nejlepší hráčkou kola. Na výsledky skupiny můžete kouknout ZDE.

Skupina B je taktéž tvořena žáky MŠ a ZŠ Předklášteří. V tomto kole nejlépe zahrál tým Bílí Panteři, kteří jsou aktuálně i na prvním místě tabulky. Nejlepší hráčkou kola byla Katka Kokešová. Nejlepším hráčem pak byl Jirka Polák, který zahrál i nejvyšší nához kola. Na výsledky skupiny můžete kouknout ZDE.

Skupinu C tvoří žáci ZŠ 28. října Tišnov. Tato škola zapojila do soutěže žáky školní družiny, a tak k nám cestu váží děti až po vyučování. Vítězem druhého kola se stal tým Chameleoni. Hráčem druhého kola byl Rosťa Matuška, který se zároveň zahrál i nejvyšší nához dne. Hráčkou kola byla Marťa Matušková. Na výsledky skupiny můžete kouknout ZDE.

Skupina D je tvořena žáky školy ZŠ Smíškova. Tato škola vyslala na účast také žáky školní družiny, a tak je u nás veselo hlavně odpoledne. Vítězem druhého kola se stali Drsňáci. Hráčem a hráčkou druhé kola byli Andrej Trnka a Lucka Němcová. Na výsledky skupiny můžete kouknout ZDE.

A poslední skupinou ŠBL Tišnov je skupina E, kterou tvoří žáci ZŠ Doubravník. Tato škola složila 5 týmů, a tak hrají vždy na čtyřech dráhách, kdy jeden tým vždy stojí. Vítězem druhého kola se stal tým Pitíčka. Hráčem kola byl Vašek Truhlář, který zahrál i nejvyšší nához. Nejlepší hráčkou pak byla Maruška Sedláčková. Na výsledky skupiny můžete kouknout ZDE.

Ke druhému kolu ŠBL Tišnov je to vše. Děkujeme žákům za účast a věříme, že i rodiče budou své ratolesti v bowlingu podporovat. Děkujeme.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov