Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Velice napínavý průběh 2. ligy v Blansku

« zpět na seznam

24.3.2019

Velice napínavý průběh 2. ligy v Blansku

3. kolo 2. ABL Morava JIH bylo odehráno na bowlingovém centru Bowling Blansko. Máme za sebou první polovinu soutěže a průběh je víc než zajímavý. Vítězem druhého kola se stal tým Rolling Balls se ziskem 17 bodů, který na „domácí půdě“ předvedl hodně pěkný výkon.

Tabulka je rozdělena na dvě části. Týmy, které se po druhém kole držely na samém chvostu tabulky, tentokrát opravdu zabraly a dotáhly bodovou ztrátu. Zároveň způsobily to, že se tabulka více stáhla, a je tak rozdělena už jen na dvě části. První část okupují 3M (46 b.) na prvním místě a TGNCK (44 b.) na druhém místě. Třetí místo drží BC Kadaver (36,5 b.). Čtvrté místo patří Rolling Balls (35 b.). Páté místo náleží týmu ČEZAR (32,5 b.). Šesté místo patří Tišnovskému pivu (31 b.).

Hráčem kola byl Rosťa Červený (Tišnovské pivo) s průměrem 201,60, který sváděl těžký souboj s Ondrou Suránem (BC Kadaver) a jeho průměrem 201,00. Pánové si rozdělili i společný nejvyšší nához 257. Rosťa byl nejužitečnějším hráčem večera, když jako jediný uhrál všech pět bodů. Nejlepší hráčkou byla Markéta Gabrhelová (3M), který zahrála průměr 181,40. O nejvyšší týmový průměr 565,00 se postarali pánové z Rolling Balls. O nejvyšší nához 631 se postaral tým Tišnovské pivo. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE. (pozornější čtenáři si všimli, že výsledky v článku aktuálně nesedí s výsledky na webu bowlingovaliga.cz. Není zapsán HDC u Markéty Gabrhelové, a tak vzájemný zápas mezi 3M a ČEZAREM není ve výsledku 4:1 ale 5:0. Čekáme na zpracování požadavku na edit výsledku).

První část jarní soutěže je za námi. Do druhé poloviny vstoupíme 11. dubna na bowlingovém centru Bowling Blansko18:30. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov