Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Velice napínavý průběh mělo druhé kole 3. ABL Tišnov

« zpět na seznam

11.3.2020

Velice napínavý průběh mělo druhé kole 3. ABL Tišnov

Parádní podívanou předvedly týmy 3. ABL Tišnov během svého druhého hracího dne. Vítězem kola se stal Weapon X, který si odnesl navíc bonusovou cenu v podobě láhve alkoholu, neboť Radek Kříž byl podceňován organizátorem při dohozu parohů (3-7), a tak byla vznesena sázka o láhev, kterou Radek vyhrál, protože dohodil. Gratulujeme.

Druhé kolo pořádně zamíchalo tabulkou. Jdem to zkusit (33 b.) jsou stále na prvním místě, ale jejich slabšího výkonu tentokrát týmy hned využily, a tak je bodový rozdíl o dost menší, než po prvním kole. Druhé místo má Weapon X (28,5 b.), který se stal vítězem druhého kola, když tento tým získal 16 bodů. Šavlozubé kuželky (26 b.) drží třetí místo. Čtvrté místo drží SCORE KING (24 b.). Šavlozubé kuželky i SCORE KING získaly v tomto kole shodný počet bodů, tedy 16 a vítězství kola jim uniklo o pouhého půl bodu. Díky těmto bodovým ziskům je situace v tabulce kolem třetího místo značně vyrovnaná. Doubravník (20 b.) je aktuálně na pátém místě. Tabulku nám uzavírá Arizonská Obroda (18,5 b.) na šestém místě.

Ještě nikdy se nám v Tišnově nestalo, že by dva hráči zahráli shodný průměr a oba tak měli nárok na uznání za hráče kola. Tentokrát ale taková situace nastala a týká se Jardy Kolaříka (Arizonská Obroda) a Jirky Staňka (Šavlozubé kuželky). Oba hráči zahráli shodný průměr 184,20. Jarda navíc zahrál ještě nejvyšší nához kola 236. Nejvíce bodů pro své týmy získalo hned několik hráčů, a tak je nebudeme všechny jmenovat, ale odkážeme Vás na celkové výsledky, které naleznete ZDE. Zmíníme ještě SCORE KING, který zahrál nejvyšší průměr týmu, a to 521,60 a Doubravník, který zahrál nejvyšší týmový nához, a to rovnou rovných 600.

Druhé kolo 3. ABL Tišnov je minulostí. Třetí kolo je plánováno na 23. března v 18:30. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov