Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Vítězem 5. ABL Tišnov je Kadla Team

« zpět na seznam

18.5.2019

Vítězem 5. ABL Tišnov je Kadla Team

5.ABL Tišnov odehrála své finále, ve kterém se definitivně rozhodlo o konečném pořadí ligy. A že to bylo velice napínavé a povedené finále! Grandiózně pojala finále Kadla, která si navíc nachystala pro všechny hráče drobné pohoštění, čímž všichni zúčastnění oslavili nejen prvenství Kadla Teamu, ale hlavně narozeniny Martina Zemana, které se oslavily přesně tak, jak se patří. Ještě jednou přejeme Vše nejlepší, a zároveň gratulujeme!

Do finálového večera šla 5. liga dramaticky našlapaná. O místa na bedně rozhodovaly opravdu detaily, a na celkové tabulce je to znát. Rozdíl mezi druhým a čtvrtým týmem je jeden jediný zápas.

Jak je napsáno výše, celkovým vítězem se stal Kadla Team (94 b.). Druhé místo si zasloužili Kominíci (84 b.). O pouhý jeden jediný bod méně zahrála Kolomajzna (83 b.), která obsadila 3. místo. Těsně pod bednou skončila EMILY (79 b.). Páté místo pak uhrály Rychlý koule (74 b.). No a samozřejmě nesmíme opomenout ESBIČU (36 b.), která některé kola pojala velkolepě po svém, takže na ni zbylo krásné 6. místo.

Určitě neopomeneme individuální statistiky:

Nejlepším a nejužitečnějším hráčem skupiny byl David Gren (Kolomajzna), který zahrál průměr 176,43 a získal 23 bodů. Davidovi také náleží nejvyšší nához skupiny 246. Nejlepší hráčkou skupiny byla Lucka Borková (ESBIČA) s průměrem 160,20. Nejvyšší týmový průměr 463,40 zahrál Kadla Team, kterému také náleží nejvyšší týmový nához 579. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.  

Z 5. ABL je to tentokrát vše, ale jarní části ABL ještě konec není. Na programu je teď Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit ZDE. Dále můžete zkusit týmové baráže na MČR ABL, nebo se zúčastnit Letní Tišnovské Devítkové Ligy, do které se můžete přihlásit ZDE.

My se na Vás budeme těšit zase na podzim.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov