Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Vítězky 5. hracího dne 4. ligy jsou Simpsonovi(y) Tišnov

« zpět na seznam

17.7.2020

Vítězky 5. hracího dne 4. ligy jsou Simpsonovi(y) Tišnov

4. ABL Tišnov odehrála svůj předposlední hrací večer. Všechno šlapalo přesně tak, jak mělo, a tak týmy ve velmi rychlém tempu odehrály svých 5 zápasů. Po velmi těsných zápasech se nakonec z výhry radovaly dámy z týmu Simpsonovi Tišnov.

O tom, že poslední hrací den bude velmi těsný, hovoří i naše tabulka. Mezi prvními čtyřmi týmy je bodový rozestup pouze tři bodů. Na prvním místě se ještě stále drží Šamani (68 b.). Ve velmi těsném závěsu se drží vítězky hracího večera Simpsnovi Tišnov (65,5 b.). S lepším průměrem se na třetí příčce nachází Kartep (65 b.). Se stejným počtem bodů uzavírá první čtyřku bojující o postup do vyšší ligy tým Mark it Zero! (65 b.). Na pátém místě se nachází Kominíci (57 b.). Tabulku nám pak uzavírají Pacienti (53,5 b.).

Hráčem večera se stal Pavel Petrák (Kartep) s průměrem 179,80. Nejlepší ženou byla Jana Navrátilová (Simpsnovi Tišnov) s průměrem 156,20. Žádnému z hráčů se dnes nepodařilo získat plný počet bodů, a tak máme rovnou 3 nejužitečnější hráče, kterými byli Martin Vejmělka (Kominíci), Honza Kolařík (Mark it Zero!) a Janča Navrátilová (Simpsnovi Tišnov) se ziskem 4 bodů. Nejvyšší týmový průměr zaznamenali Pacienti 499,80 a nejvyšší nához se v posledním zápase povedl Kartepu 572. Na výsledky se můžete povídat ZDE.

Dovolíme si Vám nabídnout ještě poznámku na naše turnaje, které pořádáme, a které pro Vás mohou být atraktivní. Tím prvním je netradiční letní LOW-GAME. Je to stejný turnaj, který se hraje na Štěpána, a dokonce budou i tentokrát dárky! Budou se losovat, takže šanci vyhrát novou kouli, permice nebo hodiny s trenérem má každý, kdo se přihlásí. Zároveň hledáme ještě jeden tým do Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2020. Jedná se o doplnění „skupiny smrti“, takže opravdová výzva! Přehled aktuálních turnajů naleznete ZDE.

Předposlední hrací den 4. ABL Tišnov máme za sebou a můžeme se těšit na finálový hrací večer, který se bude konat 28. 7. 2020 v 18:30 u nás na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team - bowling Tišnov