Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Všechováci vyhráli 7. ligu

« zpět na seznam

13.12.2019

Všechováci vyhráli 7. ligu

7. ABL Tišnov odehrála svůj poslední večer podzimní části ABL 2019. Soutěž se rozdělila na tři části tabulky, a tak každá skupinka měla o co bojovat. Sedmou ligu nejlépe zvládli Všechováci, kteří po pár nevydařených sezonách opět slaví prvenství ligy! Gratulujeme!

Jak se dočtete z řádku výše, první místo v 7. ABL Tišnov pro podzim 2019 patří Všechovákům (99,5 b.). Druhé místo si po sérii několika splitů vyházeli Splitmani (92 b.). Třetí místo tentokrát patří týmu Nechyť Ryby (75,5 b.) O pouhé 4,5 bodů uteklo třetí místo týmu Trojský kůň (71 b.), na který tak zbylo místo čtvrté. RAPO (67,5 b.) by mělo šanci na bednu, kdyby bylo o pár zápasů více, ale nakonec je z toho 5. místo. Trylyjon Chib (44,5 b.) odehrál sezonu v pozměněné sestavě, a tak uvidíme, jak se hráči rozehrají v příští sezoně. Teď to ale stačilo na šesté místo.

Nejlepším hráčem celé soutěže byl Pepa Anotnovič ml. (Všechováci) s průměrem 177,70. Nejužitečnějším hráčem soutěže byl taktéž Pepa, když s celkovým ziskem 23,5 bodů uhrál o pouhého půl bodu více, než Erik Novák. Bylo to opravdu těsné…. Nejlepší hráčkou soutěže byla Pavča Procházková (RAPO) s průměrem 138,43. Na celkové výsledky soutěže můžete kouknout ZDE.

Vážená hráči, podzimní část 7. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit ZDE. Ještě si Vás dovolíme pozvat na náš Tradiční Štěpánský turnaj, kde musíte zahrát co nejméně. Stále máme volná poslední místečka a přihlásit se můžete ZDE.

Od nás je to tento rok vše. Popřejeme Vám vykročení do nového roku správnou nohou, a AŤ VÁM TO PADÁ I V ROCE 2020!

Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov