Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Xbowling Tišnov „B“ vede skupinu o udržení

« zpět na seznam

15.11.2019

Xbowling Tišnov „B“ vede skupinu o udržení

Ve čtvrtek 14. listopadu odehrála 1. ABL střední a jižní Morava první kolo skupiny o udržení, a to konkrétně skupina B, která hrála na centru Xbowling Tišnov. Ačkoliv si týmy přinesly bonusové body za základní část, tak nejlépe první kolo zvládl Xbowling Tišnov „B“, který půjde do druhého kola skupiny z prvního místa.

Moravská skupina 1. ABL má dvě skupiny o udržení a v každé jsou 4 týmy, které spolu bojují o udržení v 1. ABL. V Tišnově se první kolo odehrálo systémem 2x každý s každým, tzn. že každý tým odehrál celkově 6 utkání.

První kolo nejlépe zvládl Xbowling Tišnov „B“ (28 b. z toho 5 ze základní části). Druhé místo patří aktuálně týmu 3M (25 b. z toho 3 ze základní části). Třetí místo náleží týmu SK Bowling Rožná (18 b. z toho 7 ze základní části). Tabulku uzavírá 3TÝM (5 b, z toho 1 ze základní části).

Hráčem kola byl tentokrát Luba Navrátil ml. (Xbowling Tišnov „B“) s průměrem 198,33. Nejvyšší nához kola zahrál Luďa Trtílek (Xbowling Tišnov „B“), a to 235. Luboš Navrátil a Miloš Nemeškal (3M) odešli z prvního kola jako jediní neporažení, když získali všech 6 bodů. Jediná hráčka kola Markéta Gabrhelová (3M) pak zahrála průměr 181,33. Týmově pak nejlépe zahrál Xbowling Tišnov „B“ s průměrem 576,83 a nejvyšším náhozem 634. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

První kolo 1. ABL Morava střední a jižní Moravy skupiny o udržení „B“ je za námi. Závěrečné kolo, které nám odhalí nezodpovězené otázky, bude odehráno 2. prosince v 18:00 opět v Tišnově na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov