608 300 201

Základní část LTDL je dohrána, a známe finalisty!

« zpět na seznam

15.9.2020

Poslední hrací večery Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2020 již znají své vítěze, a tak se společně pojďme podívat, jak dopadly. Ještě, než se pustíme do výsledků jednotlivých skupin tak vám za celý Xbowling tým chceme poděkovat, že jste s námi strávili prázdniny a doufáme, že jste si celou devítkovou letní ligu užili.

Finálový večer skupiny A, ovládla tišnovská juniorka TCM Xbowling Tišnov, předvedli, co se za rok trénování naučili a všechny své zápasy vyhráli. Avšak na první místo ve skupině to stejně nestačilo. To si s přehledem vybojoval tým Tři tety (61 b.), druhé místo tak patří TCM Xbowling Tišnov (40 b.). Třetí místo obsadil tým Emily (38 b.). Druhou polovinu tabulky započíná tým Rychlý koule (35 b.). Páté místo patří týmu Bohunka (28 b.) a poslední místo obsadili Jarmilové (23 b.). Hráčem večera se stal Matěj Šimeček (TCM Xbowling Tišnov) s průměrem 248,00 a jemu také patří celkově první místo s průměrem 232,57. Nejlepší ženou se stala Alice Handlová (Bohunka) s průměrem 175,73. Nejvyšší hru soutěže si připsal Jirka Vítek (Tři tety), a to krásných 279. Nejvyšší týmový průměr patří Třem tetám 630,00 a tento průměr jim zajistil postup do finálového večera. Tři tety také zahrály nejvyšší nához ligy 763.
Velmi vyrovnanou skupinou se stala skupina B. Týmy bojovaly až do posledních her, a nakonec o prvním místu rozhodl až celkový průměr. Ten zaznamenal tým Věkový průměr (50 b.) a z posledního místa si tak zajistil postup do finálové skupiny s průměrem 621,67Černá Perla (50 b.) i se svým kapitánem Jackem Sparrowem (Markem Škrabalem) bohužel zaspala poslední hry, a tak jim postup utekl opravdu jen o kousek a v celkové tabulce jim patří druhé místo. Třetí místo obsadil tým XXX (48,5 b.). Pod bednou skončil tým Bedna (37 b.). Páté místo patří týmu Weapon X (20 b.) a poslední skončil tým Splitmix (19,5 b.). Nejlepším hráčem večera se stal s průměrem 225,80 Mira Breburda (Bedna). Hráčem s nejvyšším průměrem se ale stal Jaroslav Uher (XXX) s průměrem 223,60 a také byl jediný komu se povedlo hodit 300. Nejlepší ženou se stala Markéta Gabrhelová (Černá perla) s průměrem 209,42 nesmíme opomenout ani její nejvyšší ženský nához 280. Nejvyšší průměr patří vítězi skupiny Věkovému rozdílu 621,67 a jak jsme již zmiňovali ten se posunul do finálové skupiny. Nejvyšší týmový nához patří týmu XXX a to 724
I když pouze pětičlenná i tak byla nejsilnější skupina C. Rovnou 4 týmy odsud postoupily do závěrečné finálové skupiny. Nejlépe finálový hrací večer a celou ligu zvládl domácí tým Xbowling Tišnov (56 b.). Na druhém místě se nám opalují Létem Prohřátí Homonauti (50 b.). Pouze o dva body za nimi skončil tým Jdem To Zkusit (48 b.). Čtvrté místo patří týmu Gule Boys (43 b.) ti však nemusí být smutni, jelikož i ze čtvrté pozice si průměrově zajistili skupinu o finále. Poslední místo obsadily Šavlozubé kuželky (28 b.). Nejlepší hráčem večera i celé ligy se stal Jakub Vlachovič (Xbowling Tišnov) s průměrem 255,20 a celkovým průměrem 245,90. Ten si také společně s Karlem Bajerem (Gule boys) připsali každý po jedné 300. Nejlepší ženou se stala Kristína Homolová (Xbowling Tišnov) s průměrem 214,80. Což je krásný průměr po těhotenské pauze. Nejvyšší týmový průměr zaznamenal tým Xbowling Tišnov 685,87 a patří jim i nejvyšší nához 791. V celé lize se žádnému týmu bohužel nepovedlo překonat hranici 800.
Jelikož už víme, jak dopadly všechny skupiny, můžeme si již poskládat skupinu finálovou. Z prvního místa postupuje tým Xbowling (685,87) za nimi pak Gule Boys (632,67)LP Homonauti (632,27)Tři tety (630,00)Jdem to zkusit (629,40) a Věkový rozdíl (621,67)
Finálový hrací večer se z důvodu vytíženosti centra a také velké kvantě turnajů po celé republice, které se v září konají bude konat 28.9. 2020 v 18:00. Na našem centru Xbowling Tišnov. Týmu budou hrát systémem ABL na body a první tři postoupí do celorepublikového finále.
Nezapomeňte, že již příštím týdnem nám začíná ABL!