Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Zápas roku přinesl titul pro Harakiri Butchers

« zpět na seznam

6.6.2024

Zápas roku přinesl titul pro Harakiri Butchers

Xbowlingu Tišnov jsme ve středu 5. června 2024, po kratičké servisní přestávce, opět pokračovali ABL. Další skupinou, která ukončila jarní část, byla 6. liga. Favorité na celkové vítězství byli dva. Harakiri Butchers a Splitmani, ovšem s lepší výchozí pozicí prvně jmenovaného týmu, který měl k dobru 3,5 bodu.

Vše šlo pro Harakiri dle plánu, jenže v 3. kole přišla jejich prohra 1:4 s Big Bukowskim a této situace dokonale využili Splitmani, kteří v prvních třech zápasech ztratili pouze bodík, a najednou bylo vše jinak. Čtvrté zápasy nic nevyřešily a do posledního kola večera šli s náskokem 1 bodu Splitmani. Rozlosování bylo asi řízeno osudem, když se v posledním utkání sezóny utkaly oba mančafty v přímém souboji o šampiona 6. ligy. A výsledek?

Harakiri Butchers (19 b. – celkem 114,5 b.) zabrali a dokonale zvládli tento rozhodující zápas poměrem 5:0 a bylo hotovo. Takto hraje prostě pravý šampion a my můžeme vyhlásit, že jarním vítězem 6. ligy v Tišnově se stává tým Harakiri Butchers. Velké uznání a gratulace patři samozřejmě také jeho finálovému soupeři. Splitmani (18 b. – celkem 110 b.) bojovali, nevzdávali se a už už sahali po vítězství. Jenže je to sport a vítěz může být pouze jeden a tak druhým týmem skupiny se stávají Splitmani. Jasno bylo v podstatě pouze o třetím družstvu. Mechoši (14 b. – celkem 92 b.) jako jediní dokázali občas narušit nadvládu prvních dvou mančaftů a bezpečně si hlídali to své, krásné třetí místo. Gratulujeme. Vyhlášený boj o čtvrté místo nakonec zvládl lépe Big Bukowski (13 b. – celkem 65 b.) než Kluci v akci (11 b. – celkem 58,5 b.). Oba týmy vždy 1x absentovaly v HD a i závěrečný vzájemný zápas byl velmi vyrovnaný (3:2 pro Kluky v akci). A co si budeme povídat, Big Bukowskemu ke čtvrtému místu hodně pomohla také výhra nad novým šampionem.

A nakonec tady máme statistiky nejlepších 6. ligy Tišnov. Hráč skupiny: Jiří Hradil – Harakiri Butchers (průměr 167,29 bodu a nejvyšší nához 237 bodů). Hráčka skupiny: Lucie Kavlíková – Mechoši (průměr 128,21 bodu). Nejužitečnější hráč: Petr Havlín – Splitmani (zisk 26 bodů). Nejvyšší týmový nához: Splitmani (568 bodů).

Tímto máme uzavřenou 6. ligu Xbowling Tišnov. Druhá část ABL pak pokračuje v červnu, kdy se v centru Bowling Blansko hraje Mistrovství regionu (08.–13.06.2024 – klikněte ZDE). V Bowlandu Olomouc se pak budou hrát týmové baráže o postup do 1. ligy a na MČR ABL (17.06.2024 – klikněte ZDE). Vše pak vyvrcholí v centru Xbowling Prosek Mistrovstvím ČR ABL družstev (22.06.2024) a jednotlivců (23.06.2024).

Nejlepším týmům a hráčům gratulujeme, všem zúčastněným děkujeme za parádní bowlingové večery no a s lehkým předstihem přejeme krásné léto, prázdniny či dovolenou.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov