Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Věrnostní program – XbowlingCard

Vážení zákazníci,

Dokážeme ocenit Vaši častější návštěvu, a tak jsme pro Vás do nového nápojevého menu skryli indicii, která Vás dovede k 15% slevě za věrnost! Doporučujeme tedy poctivě přečíst naše nové menu až do samotného konce, protože nárok na slevu teď má opravdu každý.

Dříve u nás fungoval systém Xbowling Card, od kterého jsme ale v současné době opustili a karty již nevydáváme. Ovšem nezoufejte, neboť po předložení kartičky Vám i v současné době poskytneme 10% slevu na bowling.

Chcete hráš bowling se slevou 20 %? Zapojte se do ABL – soutěže Amatérské Bowlingové Ligy, která se hraje na Xbowlingu! Všichni hráči ABL získávají jako bonus od center Xbowling nejen skvělé sportovní zážitky při lize, ale také 20% slevu na bowling. Bližší informace na odkazu Amatérská Bowlingová Liga.

VIP ABL 

Dokážeme ocenit i nejvěrnější hráče!

Pokud u nás hrajte ABL, chodíte minimálně jednou týdně trénovat a hrajete u nás Xbowling turnaje, máte možnost získat status VIP ABL hráče, pro kterého je připraven speciální VIP tarif. Pokud splňujete všechny tři podmínky, informujte se o této nabídce u obsluhy centra. Nabídneme Vám cenu, kterou na jiném centru nezískáte!

Ať Vám to páda!